11.12.2018 Son güncelleme: 10.12.2018, 12:53

SATRANÇ OYUNCULARI ADINA VELİLERDEN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

SATRANÇ TAKIMI, 20-26 OCAKTA ANTALYA DA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASINA KATILACAK SATRANÇ TAKIMI, 20-26 OCAKTA ANTALYA DA DÜZENLENEN SATRANÇ TURNUVASINA KATILACAK
Kategori Ziyaretler
Okunma 313 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Arhavi Belediyesi Gençlik Spor kulübü bünyesinde faaliyet gösteren satranç oyuncularının velileri belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret ettiler. Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette satranç sporuna olan katkı ve desteklerinden ötürü başkan Hekimoğlu’na teşekkür ettiler.

 

Geçtiğimiz hafta sonu Arhavi Belediyesi satranç turnuvası adı altında ilçemizde düzenlenen ve birçok il ve ilçeden çok sayıda satranç severin katılımı ile gerçekleştirilen turnuvanın ardından belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

Arhavi Belediyesi GSK satranç oyuncuları adına yapılan ziyarette katkılarından dolayı başkan Hekimoğlu’na teşekkür edilirken, belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çocuklarımıza ve gençlerimize hayata geçirilen pek çok faaliyetle imkânlar sunmaya çalıştıklarını, satranç faaliyetlerinin bunlardan biri olduğunu ve çocukların gelişimine katkı sağladığına inandığını ifade etti.Hekimoğlu ziyaretleri için velilere teşekkür etti.

Satranç faaliyetleri kapsamında Arhavi Belediyesi GSK satranç takımı, 20-26 Ocak tarihleri arasında Antalya Kemerde düzenlenecek olan satranç turnuvasına katılacak.    

Son Düzenlenme Salı, 09 Ocak 2018 18:28
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler