17.12.2018 Son güncelleme: 15.12.2018, 9:17

AFET SONRASI YÜRÜTÜLEN AŞAĞI HACILAR MAHALLESİNDEKİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

BÖLGEDE MENFEZ VE TAŞ DUVAR ÇALIŞMALARININ ARDINDAN ELEKTRİK HATLARI VE BETONLAMA ÇALIŞMALARINA GEÇİLİYOR BÖLGEDE MENFEZ VE TAŞ DUVAR ÇALIŞMALARININ ARDINDAN ELEKTRİK HATLARI VE BETONLAMA ÇALIŞMALARINA GEÇİLİYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 390 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İlçemizde sel ve toprak kayması afetlerinden en çok etkilenen mahallelerinden Aşağı Hacılar Mahallesi’nde yürütülen çalışmalara hız kesmeden devam ediliyor.  Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bölgede yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

 

Sel ve toprak kayması nedeni ile büyük yara alan ilçemiz Aşağı Hacılar Mahallesinde program dahilinde rehabilitasyon çalışmaları devam ediyor. Bölgede yapımı tamamlanan menfez ve taş duvar çalışmalarının ardından, elektrik hatlarının yer altına alınma çalışmalarına başlandı.

Bölgede yürütülen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, bölgenin tekrar  olumsuz bir durum yaşamaması adına gereken önlemlerin alınarak çalışmaların yürütüldüğünü, alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapı çalışmalarına geçilerek yol güzergahlarının betonlanacağını belirtti.

Son Düzenlenme Salı, 26 Aralık 2017 18:34
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler