19.11.2018 Son güncelleme: 19.11.2018, 8:03

ARTVİN DERNEKLER FEDERASYONU’NDAN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA PLAKET

DERNEK BAŞKAN YARDIMCILARI BAŞKAN HEKİMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ DERNEK BAŞKAN YARDIMCILARI BAŞKAN HEKİMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 275 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artvin Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyeleri belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret ettiler. Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Artvin Tanıtım Günleri’ne verilen katkı ve desteklerinden dolayı başkan Coşkun Hekimoğlu’na federasyon adına teşekkür edilerek plaket takdim edildi.

 

25-29 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da Artvin Dernekler Federasyonu tarafından gerçekleştirilen  Artvin Tanıtım Günleri’nde Arhavi Belediyesi de üzerine düşen desteği sağlayarak fuarın amacına ulaşmasında katkıda bulunmuştu.  

Artvin Dernekler Federasyonu başkan yardımcıları Selahattin Aydın ve Alaattin Kılıç tarafından gerçekleştirilen ziyarette belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’na Artvin Tanıtım Günleri’ne verilen katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’da nazik ziyaretlerinden dolayı başkan yardımcıları Selahattin Aydın ve Alaattin Kılıç’a teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.