19.11.2018 Son güncelleme: 19.11.2018, 8:03

ARHAVİ ANADOLU LİSESİNDEN 4.GELENEKSEL HAMSİ ŞENLİĞİ

ÖĞRENCİLER HAMSİYE DOYDULAR ÖĞRENCİLER HAMSİYE DOYDULAR
Kategori Genel Haberler
Okunma 459 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Anadolu Lisesi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen ve bu yıl 4.sü yapılan hamsi şenliği okulun bahçesinde düzenlendi.

Kış mevsimi ile birlikte hamsinin bol olduğu şu günlerde okul, öğrencilerle birlikte bu organizasyonu gerçekleştirmektedir. Şenliğe Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu kurum amirleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Okul müdürü Mustafa Al “ Geleneksel hale getirdiğimiz hamsi şenliğimizi okul aile birliği yönetimi ve okul idarecileri, öğretmenler işbirliğinde gerçekleştirmekteyiz. Her yıl olduğu gibi organizasyonumuza en büyük desteği veren Arhavi Belediyesine ve Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na teşekkür ediyoruz. Etkinliğimiz amacına ulaşarak öğrencilerimizin birlik beraberlik duygusu içerisinde tanışma kaynaşma şeklinde yararını görmekteyiz. Bugün buraya teşrif eden başta kaymakamımız ve belediye başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum, seneye aynı zamanda buluşmak ümidiyle” dedi. Şenlik hamsi ikramıyla devam ederek son buldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.