19.11.2018 Son güncelleme: 19.11.2018, 8:03

BAŞKAN HEKİMOĞLU’NDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ

HEKİMOĞLU, HACILAR İLKOKULU ÖĞRETMENLER ODASINA OTURMA GURUBU HEDİYE ETTİ HEKİMOĞLU, HACILAR İLKOKULU ÖĞRETMENLER ODASINA OTURMA GURUBU HEDİYE ETTİ
Okunma 490 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

24 kasım Öğretmenler gününde Arhavi Belediyesi’nden Hacılar İlkokulu’nda görev yapan öğretmenlerimize ufak bir hediye geldi.  Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu Hacılar İlkokulu öğretmenler odasına oturma gurubu hediye etti.


Eğitime verdiği önem ve değerle bilinen Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu ilçemizde faaliyet gösteren eğitim kurumlarının eksik ve ihtiyaçlarının giderilmesi adına imkanları nispetinde destek olmayı amaçlıyor. Bunun son örneği de 24 kasım öğretmenler gününde yaşandı. Başkan Hekimoğlu öğretmenler günü kutlama programının gerçekleştirildiği Hacılar İlkokulunun öğretmenler odasına oturma gurubu hediye etti.
Başkan Hekimoğlu, gerçekleştirilen okul ziyaretlerinde öğretmenlerimizin bu yönde taleplerinin olduğunu ve okulun ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını gidermek adına öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmenler odasına oturma gurubu hediye ettiklerini belirtti.  
Başkan Hekimoğlu’nun bu jestine çok mutlu olduklarını belirten öğretmenler kendisine teşekkür ettiler.

Son Düzenlenme Cuma, 24 Kasım 2017 17:29
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.