19.11.2018 Son güncelleme: 19.11.2018, 8:03

POLAT TÜRKMEN’DEN BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

BAŞKAN HEKİMOĞLU 22. DÖNEM AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ POLAT TÜRKMEN’İ MAKAMINDA AĞIRLADI BAŞKAN HEKİMOĞLU 22. DÖNEM AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ POLAT TÜRKMEN’İ MAKAMINDA AĞIRLADI
Kategori Ziyaretler
Okunma 510 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

22. Dönem Ak Parti Zonguldak milletvekili Polat Türkmen Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçede yapılan yatırımlar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız da hazır bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Arhavi İlçe Başkanlığı 6.Olağan kongresi için ilçemizde bulunan ve kongrede divan başkanlığı görevinde bulunan Türkmen, Arhavi Belediyesi ziyaretinde Arhavi’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlçe hakkında başkan Coşkun Hekimoğlu’ndan  bilgi alan Polat Türkmen  Arhavi’yi çok beğendiğini ve fırsat buldukça ziyaret etmek istediğini belirti.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ziyaret anısına ilçeyi temsilen kendisine hediyeler takdim etti. Ziyaret çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Son Düzenlenme Perşembe, 16 Kasım 2017 16:38
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.