19.11.2018 Son güncelleme: 19.11.2018, 8:03

KUYU MEVKİİNDE KANAL ÜZERİNE YENİ KÖPRÜ YAPILDI

BAŞKAN HEKİMOĞLU, YENİ YOL GÜZERGÂHI İÇİN YAPILAN KÖPRÜDE İNCELEMELERDE BULUNDU BAŞKAN HEKİMOĞLU, YENİ YOL GÜZERGÂHI İÇİN YAPILAN KÖPRÜDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Kategori Fen İşleri
Okunma 390 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Boğaziçi Mahallesi Kuyu mevkiinde Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından köprü çalışması yapıldı. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yeni yol güzergâhı için yapılan köprüde incelemelerde bulundu.

 

İlçemizin hızla gelişen ve yapılaşmanın süratle gerçekleştiği mahallelerinin başında gelen Boğaziçi mahallesinde yapılaşmaya paralel olarak yeni yol güzergâhları ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu ihtiyacın giderilmesi için çalışmalarını sürdüren Arhavi Belediyesi yeni yol güzergâhları ve bunlara bağlı olarak gereken alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlıyor.

Son olarak kuyu mevkii olarak bilinen bölgede kanal üzerinde yeni bir köprü inşa edildi. Bölgede incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yeni köprünün bölge için önemli bir ihtiyaç olduğunu ve bağlantı yolunun tamamlanmasıyla yeni güzergâhın kullanıma açılacağını belirtti.  

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.