19.11.2018 Son güncelleme: 19.11.2018, 8:03

MUSAZADE MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞEN TOPRAK KAYMASI İÇİN GEREKEN ÖNLEMLER ALINIYOR

MUSAZADE MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞEN TOPRAK KAYMASI İÇİN GEREKEN ÖNLEMLER ALINIYOR MUSAZADE MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞEN TOPRAK KAYMASI İÇİN GEREKEN ÖNLEMLER ALINIYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 382 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Geçtiğimiz günlerde yoğun yağış nedeni ile Musazade Mahallesi bayraktarlar mevkii olarak bilinen bölgede toprak kayması gerçekleşti. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bölgede incelemelerde bulundu ve hasar tespit çalışması yapıldı.

 

Bölgemizde görülen yoğun yağışlar ilçemizi etkilemeye devam ederken yer yer görülen toprak kaymaları endişelere neden oluyor. Geçtiğimiz günlerde yine yoğun yağış nedeni ile musazade mahallesi bayraktarlar mevkii olarak bilinen güzergâhta toprak kayması meydana gelmiş, güzergâh yaya ve araç trafiği açısından tehlikeli bir hal almıştı.

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bölgede incelemelerde bulundu ve belediye ekipleri tarafından hasar tespit çalışması yapıldı. Kısa zaman içerisinde istinat duvarı çalışmalarına başlanacağını belirten Başkan Hekimoğlu gereken önlemlerin alınacağını belirtti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.