18.08.2018 Son güncelleme: 17.08.2018, 1:24

BAŞKAN HEKİMOĞLU BETONLAMA ÇALIŞMALARININ ARDINDAN BÖLGEDE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN HEKİMOĞLU; “BÖLGE SAKİNLERİNE VE GÜZERGÂHI KULLANAN VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN” BAŞKAN HEKİMOĞLU; “BÖLGE SAKİNLERİNE VE GÜZERGÂHI KULLANAN VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”
Kategori Fen İşleri
Okunma 184 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kısa bir süre önce PTT arkası olarak bilinen Barış Öztur Caddesinde başlatılan betonlama çalışmaları tamamlandı. Cadde yaya ulaşımına açılırken Başkan Coşkun Hekimoğlu yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

Arhavi Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından İlçe merkezi PTT arkası Barış Öztür Caddesi’nde, ham yol açma, çevre düzenleme ve caddenin modernize edilmesi kapsamında bir süre önce başlatılan çalışmalar tamamlandı.

Söz konusu çalışmaların tamamlanmasının ardından belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu ulaşıma açılan güzergâhta incelemelerde bulundu.

Alt yapısıyla birlikte tamamlanan yeni yolun bölge sakinlerine ve güzergâhı kullanan vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, gerek betonlama ve gerekse kilit taşı çalışmalarına ihtiyaç duyulan bölgelerde hız kesmeden devam edileceğini belirtti.

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 13 Kasım 2017 14:15
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

17 Ağu 2018 Fen İşleri

ARHAVİ FESTİVALİ HAZIRLIKLARI TAMAM

14 Ağu 2018 Kültür-Sanat