20.08.2018 Son güncelleme: 17.08.2018, 1:24

KAYMAKAM HASAN ONGU BAŞKAN HEKİMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

GÖRÜŞMEDE İLÇENİN SORUNLARI ELE ALINDI GÖRÜŞMEDE İLÇENİN SORUNLARI ELE ALINDI
Kategori Ziyaretler
Okunma 239 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette stajyer kaymakam Murat Akyüz ile başkan yardımcısı H.Tahsin Kurdoğlu’da hazır bulundu.

 

İkili ilçede son zamanlarda meydana gelen afet nedeni ile görüş alışverişinde bulundular. Yapılması gereken çalışmalarla ilgili belli bir plan program çerçevesinde yürütüleceği ortak çalışmalarla ilgili fikir birliğine varıldı. Kaymakam Ongu, İlçenin en temel sorunlarının ve önceliğinin nelerin olduğuyla ilgili başkandan bilgi aldı. Arhavi organize sanayisinin önemi vurgulandı. Bunun dışında Çaykur Arhavi Çay Fabrikasının taşınması ile ilgili ve bu konuda ilgili bakanlık kurum ve kuruluşlarla yapılacak ön çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Daha sonra güncel konularla ilgili konuşmalar yapıldıktan sonra Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kaymakam Hasan Ongu ve beraberindeki stajyer kaymakamın yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Son Düzenlenme Salı, 10 Ekim 2017 16:42
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

17 Ağu 2018 Fen İşleri

ARHAVİ FESTİVALİ HAZIRLIKLARI TAMAM

14 Ağu 2018 Kültür-Sanat