24.09.2018 Son güncelleme: 20.09.2018, 12:56

ULUSLARARASI FESTİVALLER BİRLİĞİ TOPLANTISI BU YIL ERZURUM’DA YAPILACAK

BİRLİK ÜYESİ ARHAVİ BELEDİYESİ DE TOPLANTIYA KATILIYOR BİRLİK ÜYESİ ARHAVİ BELEDİYESİ DE TOPLANTIYA KATILIYOR
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 617 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye’nin ve dünyanın önemli sanat ve kültürel faaliyetlerini yürüten ve bu anlamda ülkenin en önemli festivallerini bünyesinde barındıran Uluslararası Festivaller Birliği 2017 yılı 2. Dönem toplantısını bu yıl, 6-7 Ekim tarihlerinde Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirecek.

 

Toplantıya birlik üyesi Uluslararası festivalleri yapan yaklaşık 48 il ve ilçe belediyeleri, dernekler ile yurt dışından (Sırbistan, Azerbaycan, K.K.T.C. vb. gibi) katılımcıların yer alacağı organizasyon hafta sonu Erzurum da yapılacak. Toplantıya ayrıca Türkiye Halkoyunları Federasyonu başkan ve yönetim kurulu düzeyinde de katılacak. Birliğin ana gündemi 2018 yılında birlik üyesi tüm festivallerin faaliyet programlarının görüşülecek ve karara bağlanacak.

Uluslararası Festivaller Birliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi eş güdümünde gerçekleşecek olan toplantı 6-7-8 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak. Toplantıda CİOFF Dünya festivaller birliği temsilcilerinin katılımının yanında, ülkemizde yapılan birçok önemli festivallerin temsilcileri de yer alacak. Toplantıya Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali ve Arhavi Belediyesi’ni temsilen belediyenin Kültür ve Sosyal işler Sorumlusu Bilgi Özkara temsil edecek.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİ…

20 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

GAZİLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ PROGRAMI

19 Eyl 2018 Resmi Törenler

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

18 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISI…

17 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim