26.09.2018 Son güncelleme: 25.09.2018, 8:51

ESNAF SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİNDEN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA PLAKET

BAŞKAN YILMAZ: ‘’ FESTİVALİN BEŞ GÜNE ÇIKARILMASI İLÇEMİZ ESNAFI İÇİN GÜZEL OLDU’’ BAŞKAN YILMAZ: ‘’ FESTİVALİN BEŞ GÜNE ÇIKARILMASI İLÇEMİZ ESNAFI İÇİN GÜZEL OLDU’’
Kategori Ziyaretler
Okunma 272 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Esnaf sanatkârlar kredi kefalet kooperatifi başkanı Mustafa YILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri ile ilçe esnafı da başkan Hekimoğlu’na teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaretin amacı geçtiğimiz aylarda ilçe gerçekleştirilen organizasyonlar sayesinde ile ilçe esnafına sağlanan ekonomik destekten ötürü başkan Mustafa Yılmaz ve beraberindekiler belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’na teşekkür plaketi sundular. 

 

 Gençler Türkiye Halk Oyunları Şampiyonası, Uluslararası Mençuna Cup Bayanlar Tenis Turnuvası ve 45.Uluslar arası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali gibi birbirinden önemli üç büyük organizasyon Arhavi’de gerçekleştirildi. Toplamda yaklaşık 3500’e yakın katılımcı Arhavi’ye konuk oldu. Ortalama bir hafta ilçede gerek etkinliklere gerek tarihi ve kültürel yerlere ziyaret yapan katılımcılar gittikleri her ortamda ekonomik anlamda ilçeye katkı sağladılar. İşte bu anlamda bu farkındalığı gözlemleyen Arhavi Esnaf Sanatkarlar ve Kredi kefalet Kooperatifi başkanı Mustafa Yılmaz ilçe esnafı adına katkılarından ötürü belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’na teşekkür plaketi sundu.

Başkan Hekimoğlu, ‘’Arhavi ortak paydasında ilçemize yapılacak olan her türlü katkı ve ekonomik değerlerin her zaman öncüsü olmaya ve destek vermeye hazırız. Arhavi belediyesi olarak ilçe esnafımıza sahip çıkmak onların yanında yer almak temel görevimizdir. Yapılan bu organizasyonlar tamamen ilçemizin ekonomik canlılığını arttırmak esnafımızı bir nebze olsun ticari anlamda rahatlatmaktır. Turizm Arhavi’nin geleceğinde önemli unsurdur. Esnaflarımızın bu yönde kendilerini yenilemelerini çağa uygun hizmet vermeleri kendilerine ilke edinmeleri gerekmektedir. Spor Turizmi, eğitim turizmi, kültür turizmi ve doğa turizmi gelecekte Arhavi’nin lokomotif alanları olacaktır. Bana layık görülen bu plaketi öncelikle Arhavi halkı adına ondan sonra bu organizasyonlarda emeği geçen tüm çalışanlarımın adına alıyorum ve teşekkür ediyorum.’’

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler