21.02.2018 Son güncelleme: 20.02.2018, 12:15

ARHAVİ BELDİYESİ SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

TURNUVA KAYIT BAŞVURUSU WWW.ARTVİN.TSF.GOV.TR DEN YAPILACAKTIR TURNUVA KAYIT BAŞVURUSU WWW.ARTVİN.TSF.GOV.TR DEN YAPILACAKTIR
Kategori Genel Haberler
Okunma 347 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

23 -24 Eylül tarihlerinde Arhavi gösteri merkezinde Arhavi belediyesinin katkılarıyla satranç turnuvası düzenleniyor. 5 dalda bayan ve genel kategorilerde düzenlenecek olan turnuvada toplamda 25 sporcuya 5.100TL para ödülü,  kategori birincilerine kupa ve dereceye giren sporculara da madalya ödülü verilecektir.

 

 Arhavi belediyesi ve Türkiye satranç federasyonunun katkılarıyla düzenlenecek olan turnuvaya şu ana kadar 15 il’den çeşitli sayılarda sporcu başvuruda bulunmuştur. Turnuvaya  ayrıca Türkiye şampiyonlarımızdan Grand Mastar Kıvanç Haznedaroğlu da katılacaktır.

 Sokakta satranç faaliyetleri kapsamında Arhavi belediyesinin satrancın daha yoğun kitlelere yayılarak çocukların eğitim ve başarılarına destek olmak, yeni nesli böyle güzel bir sporla ilgili olmalarını sağlayarak zararlı alışkanlıklardan ve teknoloji bağımlılığından uzak tutmak hedeflemektedir.

Türkiye satranç federasyonu yönetim kurulu üyesi Ahmet Haznedaroğlu da turnuvanın onur misafiri olacaktır. Turnuva kayıt başvurusu www.artvin.tsf.gov.tr den yapılacaktır. Turnuva başvuruları 21 eylül saat 17.00 de bitecektir.

Son Düzenlenme Çarşamba, 20 Eylül 2017 16:29
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

KİLİT TAŞI ONARIM ÇALIŞMALARI

20 Şub 2018 Fen İşleri

ÇÖP NOKTALARI KİREÇLENİYOR

20 Şub 2018 Sosyal İşler

TÜRK KIZILAYINDAN ANLAMLI KAMPANYA

19 Şub 2018 Genel Haberler

NAİM ÖZKAZANÇ DUALARLA ANILDI

19 Şub 2018 Genel Haberler