19.06.2018 Son güncelleme: 18.06.2018, 8:38

İZMİR BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANINDAN, BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

BAŞKAN HEKİMOĞLU, KONUĞU HASAN KARABAĞ’I MAKAMINDA AĞIRLADI BAŞKAN HEKİMOĞLU, KONUĞU HASAN KARABAĞ’I MAKAMINDA AĞIRLADI
Kategori Ziyaretler
Okunma 223 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Gençler Türkiye Folklor Şampiyonası için ilçemizde bulunan İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Arhavi belediyesine gelerek Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Hekimoğlu konuğunu makamında ağırladı.

 

Türkiye Halk oyunları federasyonu Gençler Türkiye Şampiyonası için Arhavi’de bulunan Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Konuklarını ağırlayan ve ilçeye hoş geldiniz diyen Başkan Hekimoğlu, kendilerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek ziyaretleri için teşekkür etti. İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ise Arhavi’de olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Karşılıklı hoş sohbetlerin geçtiği ziyarette, belediye başkanları karşılıklı hediye takdiminde bulundular. Çekinilen fotoğraflarla ziyaret son buldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.