18.06.2018 Son güncelleme: 16.06.2018, 12:30

ARHAVİ, ITF ULUSLARARASI BAYANLAR TENİS TURNUVASI’NA HAZIRLANIYOR

TURNUVA DİREKTÖRÜ ZEYNEP KAVAK, “TEB MENÇUNA CUP” İÇİN İNCELEMELERDE BULUNDU TURNUVA DİREKTÖRÜ ZEYNEP KAVAK, “TEB MENÇUNA CUP” İÇİN İNCELEMELERDE BULUNDU
Kategori Genel Haberler
Okunma 361 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

21 – 27 Ağustos tarihleri arasında ilçemiz Arhavi’de düzenlenecek olan ITF Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası TEB Mençuna Cup için hazırlıklar sürüyor. TEB Mençuna Cup’ın Turnuva Direktörü Zeynep Kavak tesisleri yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere ilçemize geldi.

 

Turnuva hazırlıkları için ilçemize gelen Türkiye Tenis Federasyonu görevlisi ve TEB Mençuna Cup’ın turnuva direktörü Zeynep Kavak, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu,  başkan yardımcıları Tahsin Kurdoğlu ve Nail Köseoğlu, Halkla ilişkiler müdürü Bilgi Özkara ve Arhavi Tenis Kulübü başkanı Ali Büyüklüoğlu ile toplantı yaparak turnuva hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Tenis kortları ve tesisler hakkında bilgiler alan Kavak, ayrıca yapımı devam eden Gençlik Merkezi binasında gezdi.

Birbirinden değerli dünya çapında tanınan ünlü tenisçilerin katılımıyla ve Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF), Türkiye Tenis Federasyonu, Arhavi Belediyesi ve Arhavi Tenis Kulübü organizasyonunda gerçekleştirilecek olan turnuva, ilçemizde yapılan en büyük spor organizasyonlarından biri olacak.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.