28.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

FORE KAZIK SONRASI DUVAR İNŞAATI BAŞLIYOR

YUKARI HACILAR MAHALLESİ ÖZKAZANÇLAR MEVKİ SORUN OLMAKTAN ÇIKACAK YUKARI HACILAR MAHALLESİ ÖZKAZANÇLAR MEVKİ SORUN OLMAKTAN ÇIKACAK
Kategori Fen İşleri
Okunma 209 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Önemli geçiş noktası olarak da bilinen ve yüzlerce mahalle sakinlerinin de bulunduğu Hacılar Mahallesi’nin yol sorunu tamamen çözüme kavuşuyor. Bölgeye ulaşım yolu olarak da kullanılan Özkazançlar mevkindeki heyelan sorunu Arhavi Belediyesi’nin çalışması ile sorun olmaktan çıkmıştır.

 

Fore kazık yöntemi ile çözülen sorun mahalle halkını da rahatlatmıştır. Çalışmalar fore kazıkları  üzerine yapılacak duvarla tamamlanmış olacak. Başkan Hekimoğlu bölgede yapmış olduğu incelemelerde mahalle muhtarı Sedat Şermetoğlu ve Fen işleri ekipleri ile birlikte geçişin nihayi çözüme kavuşturulması için duvar sonrası yol genişletme ve betonlama çalışmasının yapılacağı bilgisi verildi. Tamamlandığında Hacılar Mahallesi’nin yol konusunda sorunu kalmamış olacak.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: ARHAVİ ADETA ŞANTİYE HALİNDE »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler