23.05.2019 Son güncelleme: 21.05.2019, 1:52

BELEDİYE BAŞKANI COŞKUN HEKİMOĞLU’NUN 15 TEMMUZ MESAJI

Kategori Duyurular
Okunma 1272 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

“Vatanımızı, milletimizi, demokrasimizi, cumhuriyetimizi, geleceğimizi yok etmek isteyen vatan hainleri 15 Temmuz gecesi harekete geçmiş, milletin silahlarını yine bu aziz, cefakâr ve fedakâr millete doğrultarak hain, kalleş ve kanlı bir darbe girişiminde bulunmuşlardır.

 

O karanlık gecede yüce Türk milleti, darbe girişimini sokakları ve meydanları doldurarak, ölümü göze alarak başarısızlığa uğratmış, cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla bir kez daha tarih yazmıştır.

Milli iradeye sahip çıkmak nefes aldığımız sürece hepimizin vazgeçilmez görevidir.  Milletimizin huzuruna, birliğine, beraberliğine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu alçakça girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.

Bu doğrultuda hain darbe girişiminin birinci yılında, vatanımıza ve milli iradeye sahip çıkma kararlılığımızı bir kez daha ifade ediyor, bu uğurda canlarını vermiş kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, ailelerine baş sağlığı, gazilerimize de şifalar diliyorum. “

Coşkun HEKİMOĞLU / Arhavi Belediye Başkanı

Son Düzenlenme Cumartesi, 15 Temmuz 2017 15:52
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler