22.07.2018 Son güncelleme: 20.07.2018, 7:21

SATRANÇTA OKTAY YÜKSEL GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

TEMSİLCİMİZ 2. ULUSLARARASI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SATRANÇ TURNUVASI’NDA DERECEYE GİRDİ TEMSİLCİMİZ 2. ULUSLARARASI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SATRANÇ TURNUVASI’NDA DERECEYE GİRDİ
Kategori Spor
Okunma 454 defa
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) ve Başkent Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen 2. Uluslararası Başkent Üniversitesi Satranç Turnuvası düzenlendi. Turnuvaya Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü oyuncusu olan Oktay Yüksel de katıldı. Oktay Yüksel, profesyonel oyuncuların da yer aldığı kategoride 4.lük elde ederek göğsümüzü kabarttı.

Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsü’nde düzenlenen turnuvaya 15 ülkeden 800’e yakın sporcu katıldı. Keyifle yapılan müsabakaların ardından dereceye girenler açıklandı. İlçemiz Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü oyuncularından Oktay Yüksel, C kategorisinde yarışarak 4.lük elde etti. Rakiplerini geride bırakarak ilçemize büyük bir gurur yaşattığını dile getiren Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Son Düzenlenme Cuma, 07 Temmuz 2017 18:49
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler