22.07.2018 Son güncelleme: 20.07.2018, 7:21

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ KIŞLA BAŞKAN HEKİMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ KIŞLA VE BERABERİNDEKİLER İLÇEDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR MİLLETVEKİLİ KIŞLA VE BERABERİNDEKİLER İLÇEDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
Kategori Ziyaretler
Okunma 222 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Artvin ve ilçelerinde çalışma ziyaretinde bulunan Milletvekili Kışla, Arhavi’yi ziyaret etti. Ziyaretini belediyeye yapan Milletvekili İsrafil Kışla’yı Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ve İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan karşıladı.

 Başkanlık makamında bir araya gelen heyet, bu süre içerisinde ilçede yürütülen çalışmalar hakkında görüşmelerde bulundu. Ayrıca yeni yapılacak olan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. İlimizin ve ilçemizin gün geçtikçe modern bir görünüm kazandığını belirten Milletvekili Kışla, vatandaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Son Düzenlenme Perşembe, 06 Temmuz 2017 13:58
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler