22.07.2018 Son güncelleme: 20.07.2018, 7:21

“EBRULİ WAFFLE” ADLI İŞLETMENİN AÇILIŞI YAPILDI

AÇILIŞI BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ H.TAHSİN KURDOĞLU YAPTI AÇILIŞI BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ H.TAHSİN KURDOĞLU YAPTI
Kategori Genel Haberler
Okunma 537 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de yeni açılan iş yerlerine bir yenisi daha eklendi. Gıda sektöründe “Ebruli Waffle” adıyla açılan yeni iş yeri için görkemli bir tören düzenlendi. Musazade Mahallesi Kapalı Çarşı’da hizmete giren iş yerinin açılışını Belediye Başkan Vekili H.Tahsin Kurdoğlu yaparken açılışa bölge esnafı ve vatandaşlar da katıldı.

 

Yeni işyerinin ilçe ekonomisinin canlanması adına önemli bir yatırım olduğunu dile getiren Başkan Vekili H.Tahsin Kurdoğlu, işletme sahibini bu girişkenliğinden dolayı tebrik ederek Arhavi halkına ve işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diledi. Özel ikramların sunulduğu açılış, yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme Sahibi, kendileri için önemli bir gün olan bu günde başta Başkan Vekili H.Tahsin Kurdoğlu olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşekkürlerini ilettiler.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler