19.03.2018 Son güncelleme: 18.03.2018, 2:34

İLÇEMİZDE RAMAZAN BAYRAMI SEVİNCİ

PROTOKOL ÜYELERİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN PROGRAMDA BİRARAYA GELDİ PROTOKOL ÜYELERİ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN PROGRAMDA BİRARAYA GELDİ
Kategori Resmi Törenler
Okunma 223 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Kaymakamlığı bünyesinde ilçe müftülüğü tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine İlçe Kaymakamı Şeref Aydın ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Ramazan Bayramı nedeni ile bir araya gelerek Bayram tebriğinde bulunan protokol üyeleri ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Merkez yeni cami avlusunda yapılan ve vatandaşlarında katılımıyla yoğun geçen bayramlaşma töreninin ardından protokol mensupları esnaf ziyaretlerinde bulunarak burada vatandaşlarla bayramlaşıldı.

Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı’na da ziyarette bulundu. Buralarda yapılan bayram tebriklerinin ardından tören toplu çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Son Düzenlenme Pazar, 25 Haziran 2017 12:40
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.