21.01.2019 Son güncelleme: 21.01.2019, 6:45

ARHAVİ KAYMAKAMLIĞI TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ ORGANİZE EDİLDİ

 İFTAR PROGRAMI ARHAVİSPOR KULÜBÜ SOSYAL TESİSİ’NDE GERÇEKLEŞTİ İFTAR PROGRAMI ARHAVİSPOR KULÜBÜ SOSYAL TESİSİ’NDE GERÇEKLEŞTİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 885 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Kaymakamlığı tarafından ilçe protokolüne iftar yemeği programı düzenlendi. Arhavispor Kulübü Sosyal Tesisi’nde gerçekleşen iftar yemeği programına Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Bayram Demirbaş, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

İlçe Kaymakamı Aydın, iftar programına gelen konuklarını karşıladı. Düzenlenen programda davete icabet edip bir araya gelen konuklar, program öncesi yaptıkları muhabbetlerle ortamda sıcak bir hava yarattı. Bir arada iftar yapmanın mutluluğu gelen konukların gözlerinden okunuyordu. Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Hekimoğlu, İlçe Kaymakamlığı’nın tarafından düzenlenen iftar programı adına memnuniyetini dile getirdi. Programda ev sahipliği yapan Kaymakam Aydın ise, düzenledikleri programa gelerek katılımlarından dolayı konuklara tek tek teşekkür etti.
Son Düzenlenme Çarşamba, 14 Haziran 2017 15:49
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

HAFTASONU SPOR

21 Oca 2019 Spor

ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

18 Oca 2019 Eğitim-Öğretim

NURİ ÖZALTIN 75. YIL İLKOKULU’NDA O…

17 Oca 2019 Eğitim-Öğretim