19.06.2018 Son güncelleme: 18.06.2018, 8:38

SAHİLDEKİ ÜST GEÇİT YENİ GÖRÜNÜMÜYLE DİKKAT ÇEKİYOR

AY – YILDIZ TEMALI AYDINLATMA VATANDAŞLAR TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ UYANDIRDI AY – YILDIZ TEMALI AYDINLATMA VATANDAŞLAR TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ UYANDIRDI
Kategori Fen İşleri
Okunma 254 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçenin modern bir görünüme kavuşturulma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Sosyal belediyecilik gereği olarak Arhavi Belediyesi tarafından ilçemiz sahil geçişinde yer alan üst geçit led ışıklandırma ve kablolu ışıklandırma sistemiyle aydınlatılması çalışmaları tamamlandı.

Şehirlerarası yol üzerinde bulunan ve vatandaşlar tarafından oldukça beğenilen üst geçit, yeni görünümüyle adından söz ettiriyor. Ay – yıldız temalı üst geçitte son sistem ışıklandırma özellikle geceleri dikkat çekiyor. Üst geçidin hem arkası, hem de önünde yer alan “Arhavi’ye Hoş Geldiniz” levhalarının yer aldığını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kırmızı renk ışıkla yapılan aydınlatmanın albenisine değinerek ilçe halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Son Düzenlenme Salı, 13 Haziran 2017 10:32
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.