24.09.2018 Son güncelleme: 20.09.2018, 12:56

Başarılı Öğrencilere Yönelik Sürdürülen Tatil Projesi 2. Etabı Başladı 

LİSELER ANTALYA YOLCUSU LİSELER ANTALYA YOLCUSU
Kategori Sosyal İşler
Okunma 411 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bu yıl 8.si düzenlenen Başarılı Öğrencilere Yönelik Tatil Projesi devam ediyor. Arhavi Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve MNG Holding işbirliği ile geleneksel hale gelen ve ortaöğretim, lise ve yüksekokul düzeyi öğrencilerine yönelik olarak yapılan proje, öğrencilerin eğitim hayatındaki başarılarını destekliyor. Projeye bu yıl, 2. etap olarak lise düzeyi öğrencilerin tatile gönderilmesi ile devam edildi. Arhavi Belediyesi koordinasyonunda ve MNG Holding’in destekleri ile hazırlanan program çerçevesinde öğrenci, öğretmen ve idareciden oluşan kafile Antalya’ya yolcu edildi.

İş Adamı Mehmet Nazif Günal’ın Antalya ilindeki 5 yıldızlı otelinde kalıp doyasıya eğlenecek olan öğrencilerin memnuniyeti ise gözlerinden okunuyordu. Öğrenciler bu tatilin, yaklaşan sınav nedeniyle şu günlerde kendilerine büyük moral ve motivasyon kaynağı olacağını dile getirdiler. Hazırlanan bu tatil projesinin başarı konusunda öğrencilerin üzerinde önemli bir motivasyon sağlayacağını söyleyen Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu;  “Arhavi Belediyesi’nin bir projesi olarak, MNG Holding sahibi Mehmet Nazif Günal’ın katkılarıyla hayata geçirilen Başarıyı Teşvik Projesi, Arhavi’de eğitim gören öğrencilerimizin başarı seviyesini daha da yukarıya çekmeye çalışarak, öğrencilerimize ışık tutmaktadır” dedi.
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİ…

20 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

GAZİLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ PROGRAMI

19 Eyl 2018 Resmi Törenler

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

18 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim

TUNAHAN YILDIZ SATRANÇTAKİ BAŞARISI…

17 Eyl 2018 Eğitim-Öğretim