17.10.2018 Son güncelleme: 17.10.2018, 11:01

Arhavispor Yaz Futbol Okulu Eğitim Vermeye Başladı

ÇOCUKLAR YAZ BOYUNCA FUTBOL EĞİTİMİ ALACAKLAR ÇOCUKLAR YAZ BOYUNCA FUTBOL EĞİTİMİ ALACAKLAR
Kategori Spor
Okunma 482 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Öğrencilerin yaz tatiline girmeye hazırlandığı şu günlerde, Arhavispor Kulübü bünyesinde futbola ilgi duyan çocukların yaz dönemi boyunca eğitim almalarını amaçlayan yaz futbol okulu hizmet vermeye başladı. Kursu ziyeret eden Arhavi Belediye Başkanı ve aynı zamanda Arhavispor Kulübü Başkanı Coşkun Hekimoğlu,  kursa gelen öğrencilerin heyecanını paylaştı.

 

Futbol okulundaki faaliyetleri ziyarete giden Arhavi Belediye Başkanı ve aynı zamanda Arhavispor Kulübü Başkanı Coşkun Hekimoğlu, çocuklarla sohbet ederek verilen eğitimden memnun olup olmadıklarını öğrendi. Çocukların futbola yönlendirilerek amaçlarının hem sosyal yönlerini geliştirmek, hem de ilçemiz futbolu adına yararlı olabilecek gençler yetiştirmek olduğunu belirten Başkan Hekimoğlu, bu kulvarda başarılı olabilmeleri adına Yaz Futbol Okulu’na katılan sporculara belli özveriyi gösterip çok çalışmaları gerektiğini ve kulüp olarak da akademik eğitimini tamamlamış hocalarla birlikte her türlü imkânı seferber ettiklerini söyledi. Başvuruların devam ettiğini de belirten Başkan Hekimoğlu, yaz futbol okuluna katılan öğrencilere teşekkürlerini iletti.

Son Düzenlenme Cumartesi, 27 May 2017 15:18
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

BİLGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

17 Eki 2018 Genel Haberler

HAFTASONU SPOR

15 Eki 2018 Spor

YAŞAR TURNA MEZARI BAŞINDA ANILDI

13 Eki 2018 Genel Haberler