19.06.2018 Son güncelleme: 18.06.2018, 8:38

Arhavi Belediyesi Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

RAMAZAN AYI NEDENİYLE DENETLENEN FIRINLARIN SAĞLIK KOŞULLARINA UYGUN OLDUĞU GÖRÜLDÜ RAMAZAN AYI NEDENİYLE DENETLENEN FIRINLARIN SAĞLIK KOŞULLARINA UYGUN OLDUĞU GÖRÜLDÜ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 263 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ramazan ayı nedeniyle ilçemizde faaliyet gösteren fırınların denetimi yapıldı. Arhavi Belediyesi’ne bağlı zabıta birimi tarafından yapılan denetlemede fırınların hijyenik ve sağlık koşullarına hazır olduğu görüldü. Denetimi gerçekleştiren Zabıta Müdürü Turgay Lakerta ve zabıta ekipleri fırınları tek tek gezerek denetlemede bulundu. Lakerta, faaliyette olan fırınların hemen hemen tamamının hizmete hazır olduğunu ifade etti.

Çalışanların hizmet verdikleri imalathaneler ve satış stantları hijyen kurallarına ne denli uydukları bizzat üretim halindeyken kontrolleri gerçekleştirildi. Rutin kontrollerini gerçekleştiren Arhavi Belediyesi zabıta ekipleri ilçedeki bütün ekmek fırınlarını denetledi.

Son Düzenlenme Cuma, 26 May 2017 15:14
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.