22.07.2018 Son güncelleme: 20.07.2018, 7:21

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı

98. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMARI ARHAVİ GÖSTERİ MERKEZİ'NDE YAPILDI 98. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMARI ARHAVİ GÖSTERİ MERKEZİ'NDE YAPILDI
Kategori Resmi Törenler
Okunma 437 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 98. yıldönümü kutlamaları ilçemiz Arhavi’de coşkuyla kutlandı. Düzenlenen törene Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, Garnizon Komutanı vekili Ebru Banicar, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma programıyla başlatılan törende kutlama programı Arhavi Gösteri Merkezi'nde yapıldı. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde günün anlam ve önemine uygun konuşma Arhavi Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Hayrullah Kur tarafından yapıldı. Lise öğrencileri tarafından şiirler okundu. Ardından karate, güreş ve halk oyunları gösterileri sunuldu. Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen her türlü sportif ve kültürel yarışmalarda derece alan öğrencilere ilçe protokolü tarafından ödüllerin takdim edilmesinin ardından buradaki tören son buldu.

Ardından programa katılan protokol mensupları, halk kütüphanesinde sergilenen Mustafa Kemal Atatürk fotoğraflarından oluşan sergiyi gezdiler.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında ve Arhavi Belediyesi organizasyonuyla bugün saat: 14.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda başlatılacak olan Mençuna Şelalesi Doğa Yürüyüşü etkinliğine tüm halkımız davetlidir.

Son Düzenlenme Cuma, 19 May 2017 12:23
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler