27.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

Ak Parti Artvin Milletvekili Kışla’dan Arhavi Belediyesi’ne Ziyaret

MİLLETVEKİLİ KIŞLA VE BERABERİNDEKİLER YENİ YAPILACAK OLAN BELEDİYE BİNASIYLA İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU MİLLETVEKİLİ KIŞLA VE BERABERİNDEKİLER YENİ YAPILACAK OLAN BELEDİYE BİNASIYLA İLGİLİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU
Kategori Ziyaretler
Okunma 256 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti. Artvin ve ilçelerinde çalışma ziyaretinde bulunan Milletvekili Kışla, Arhavi’yi ziyaret etti. Ziyaretini belediyeye yapan Milletvekili İsrafil Kışla’yı Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan, Belediye Başkan Yardımcısı H. Tahsin Kurdoğlu ve ilçe teşkilatı karşıladı.

Başkanlık makamında bir araya gelen heyet, bu süre içerisinde ilçede yürütülen çalışmalar hakkında görüşmelerde bulundu. Ayrıca yeni yapılacak olan belediye binasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Hayata geçirilen ve geçirilecek olan projeler hakkında konuşma yapan Milletvekili Kışla, ilimizin ve ilçemizin gün geçtikçe gelişip modernleştiğini ve güzelleştiğini dile getirerek, önümüzdeki dönemlerde ilçeye yapılacak olan çok önemli projelerin hayata geçirileceği müjdesini verdi.

Son Düzenlenme Cuma, 12 May 2017 18:05
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler