28.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı Trabzon’da Yapıldı

TOPLANTIDA BELEDİYE BAŞKANLARI İL VE İLÇELERİN TEMEL SORUNLARINI GÖRÜŞTÜLER TOPLANTIDA BELEDİYE BAŞKANLARI İL VE İLÇELERİN TEMEL SORUNLARINI GÖRÜŞTÜLER
Kategori Genel Haberler
Okunma 283 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı Trabzon’da birlik üyesi belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Birliğe bağlı tüm belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda Doğu Karadeniz Bölgesindeki il ve ilçe belediyelerin sorunları konuşuldu. Görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Tüm belediye başkanları il ve ilçelerinin temel sorunları hakkında görüşmelerde bulundular. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da toplantıda söz alarak bölgenin ve Arhavi’nin ortak sorunlarını dile getirdi. Birlik toplantısı, belediye başkanlarının kendi il ve ilçelerindeki genel değerlendirmeleri yapması sonrasında son buldu. Toplantının sonunda Birlik Başkanı ve aynı zamanda Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ev sahibi sıfatıyla tüm katılımcı belediye başkanlarına hediyelerini sundu.

Son Düzenlenme Perşembe, 27 Nisan 2017 13:40
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler