27.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

Bodrum Tanıtım Tırı Arhavi’de

TANITIM TIRINA VATANDAŞLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR TANITIM TIRINA VATANDAŞLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR
Kategori Genel Haberler
Okunma 252 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bodrum Tanıtım Tırı Arhavi halkı ile buluştu. 15 Temmuz Cumhuriyet Meydanı’nda yerini alan tır gün boyunca misafirlerini ağırlıyor. Bodrum’u Anadolu şehirleriyle buluşturmak adına yola çıkan tanıtım tırı ülke genelinde birçok ilde misafirlerle buluşuyor. İlçenin merkezinde yerini alan tırı Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Başkan Yardımcıları H. Tahsin Kurdoğlu ile Nail Köseoğlu ve çok sayıda vatandaş ziyaret ediyor.

 

Tırı ziyaret eden misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalina kolonyası, Bodrum mandalina lokumu ve Bodrum mandalina gazozu ikram edilerek tanıtım broşürleri ve kitapçıkları veriliyor. Toplamda 29 ile gitmeyi planladıklarını belirten yetkililer, Bodrum’a gösterilen ilgi ve sevgiden ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Tanıtım tırı vatandaşlarla buluşmak üzere gün boyu 15 Temmuz Cumhuriyet Meydanında olacak.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler