21.10.2017 Son güncelleme: 19.10.2017, 1:58

Hacılar Mahallesi Yol Betonlama Çalışması

BÖLGE, MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR BÖLGE, MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR
Kategori Fen İşleri
Okunma 213 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de cadde ve sokakların modernizasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlçe merkezi ve mahallerinde başlatılan betonlama çalışmaları, ilçemiz Hacılar Mahallesi’nde devam ediyor. İhale sonrası başlatılan 5 bin metreküplük yol betonlama çalışması ile alanda yolların eski görünümünden kurtarılıp, daha estetik ve kullanışlı hale getirilmesi amaçlanıyor. Çalışmaları Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile Yukarı Hacılar Mahallesi Muhtarı Sedat Şermetoğlu bizzat yerinden takip ediyor.

Yürütülen çalışmalar nedeniyle memnuniyetini belirten mahalle sakinleri Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na teşekkürlerini iletti. Yetkililerden alınan bilgilere göre yürütülen bu çalışmaların en kısa zamanda tamamlanıp, önümüzdeki günlerde hizmete açılması planlanmaktadır. İlçe merkezi ve mahallelerde ihtiyaç duyulan bölgelerde betonlama çalışmaları devam ettirilecek.

Cumhuriyet Mahallesi Beton Yol Çalışması

Aşağı Hacılar Mahallesi Beton Yol Çalışması

Son Düzenlenme Cuma, 14 Nisan 2017 11:37
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.