20.06.2018 Son güncelleme: 20.06.2018, 12:51

Başkan Hekimoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslanoğlu’nu Ziyaret Etti

MÜDÜR ARSLANOĞLU ZİYARETE GELEN KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI MÜDÜR ARSLANOĞLU ZİYARETE GELEN KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI
Kategori Ziyaretler
Okunma 242 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu’nu Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan ve Belediye Başkan Yardımcısı Nail Köseoğlu da yer aldı.

 

Eski görev yerinden sonra ataması yapılıp ilçemize gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslanoğlu, Arhavi’de olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Başkan Hekimoğlu ise, bazı ortak projelerde birlikte çalışacak olmaktan duyacağı memnuniyeti belirtti. İlçe ile ilgili karşılıklı hoş sohbetin ardından Müdür Arslanoğlu, kendilerine yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Hekimoğlu ve beraberindekilere teşekkürlerini ifade ettiler.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.