28.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06
NİKÂHLA MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTILAR NİKÂHLA MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTILAR
Kategori Genel Haberler
Okunma 402 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu çok mutlu ve bir o kadar da güzel bir olaya şahitlik etti. Trabzon/Araklılı gelin Emine Danışman ile Samsun/İlkadımlı Ahmet Çapkur Arhavi Belediyesi’ne yapmış oldukları başvuruların ardından belediyenin nikâh salonunda Başkan Hekimoğlu tarafından nikâhları kıyıldı.

 

Türkan ile Zeki Danışman’ın kızları ile Hatice ve Mehmet Çapkur’un oğulları nikâh salonunda “Evet” diyerek mutluluğa ilk adımı atmış oldular. Evlenmeye karar veren genç çiftin birbirine yakıştıklarını belirten Başkan Hekimoğlu, nikâh sonunda evin reisi olan geline evlilik cüzdanını takdim etti. Başkan Hekimoğlu, genç çifte bir ömür boyu sağlık ve mutluluk temennisinde bulunmasının ardından nikâh töreni çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Son Düzenlenme Pazartesi, 10 Nisan 2017 11:52
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler