28.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

İlçe Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

TOPLANTIDA İLÇEDE YAPILAN VE YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ TOPLANTIDA İLÇEDE YAPILAN VE YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 296 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçede yapılan ve yapılacak olan projeleri değerlendirmek adına İlçe Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Programa İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Musa Engin ve kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri katıldı.

Arhavi Meslek Yüksek Okulu Turizm Uygulama Sınıfında gerçekleştirilen toplantıda ilçede yapılan çalışmalar değerlendirildi. Ekonomik, kültürel, sanatsal ve turizm açısından ilçenin kalkınması adına yapılacak olan çalışmalar ele alındı. Söz alarak ilçede yapılan projelerden bahseden Başkan Hekimoğlu; “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ilçenin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturduk. Önceden hayal olan projeleri gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu. Sözü devralan kurum amirleri yıl boyu yapılan ve önümüzdeki yıl yapılacak olan çalışmalarından bahsettiler. Programın sonlanmasının ardından ilçe protokolü ve kurum amirleri hep birlikte yemek programına geçtiler.

Son Düzenlenme Perşembe, 06 Nisan 2017 16:10
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler