28.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

Gaye Çarmıklı Anaokulu Tarafından Fidan Dikimi Etkinliği Yapıldı 

 PROGRAM ARHAVİ GÖSTERİ MERKEZİ ÇEVRESİNDE GERÇEKLEŞTİ PROGRAM ARHAVİ GÖSTERİ MERKEZİ ÇEVRESİNDE GERÇEKLEŞTİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 403 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

21 – 26 Mart Orman Haftası sebebiyle Arhavi’de fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi. Geleceğe yönelik olarak, doğaya katkı sağlamak amacıyla yapılan ve Gaye Çarmıklı Anaokulu öğrencileri tarafından gerçekleştirilen bu organizasyona ilgi büyüktü. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da minik öğrencilerle birlikte Arhavi Gösteri Merkezi’nde fidan dikimi etkinliğinde bir araya geldi.

Arhavi Belediyesi fen işleri ekiplerine bağlı çevre birimi personellerinin göstermiş olduğu alanlarda fidan etkinliğinin yapıldığını ve Arhavi Gösteri Merkezi çevresinde anaokulu öğrencileriyle birlikte programda bir araya geldiklerini belirten Başkan Hekimoğlu, minik öğrencilere bu bilinci aşılayan öğretmenlerine teşekkür ettiğini dile getirdi. Başkan Hekimoğlu’nun öğrencilerle birlikte çekinilen fotoğraflarının ardından Orman Haftası’na yakışır bir faaliyet gerçekleştirilmiş oldu.

Son Düzenlenme Cuma, 24 Mart 2017 14:14
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler