23.02.2018 Son güncelleme: 22.02.2018, 2:30
KUTLAMA TÖRENİ CUMHURİYET İLKOKULUNDA YAPILDI KUTLAMA TÖRENİ CUMHURİYET İLKOKULUNDA YAPILDI
Okunma 238 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet İlkokulu’nda kutlama programı gerçekleştirildi. Programa İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Bayram Demirbaş, Arhavi Belediye Başkan Vekili H. Tahsin Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, iş adamı Mehmet Karaşah, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

Kutlama programına okul öğrencilerinin günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve şiirlerle başlandı. Ardından Orman Haftası nedeniyle öğrenciler tarafından hazırlanan ront gösterisi ilçe protokolünün beğenisini kazandı. Protokol üyeleri tarafından resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. Hazırlanan programın ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi, Arhavi Belediyesi ve iş adamı Mehmet Karaşah tarafından yenilenen kütüphanenin açılışı yapıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ilçe protokolü tarafından kütüphane gezildi ve okul bahçesinde gerçekleştirilen ağaç dikimi ile program sonlandırıldı.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler