28.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı İlçemizde Başladı

İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLAR ÇELENK SUNMA TÖRENİNDE BİR ARAYA GELDİ İLÇE PROTOKOLÜ VE VATANDAŞLAR ÇELENK SUNMA TÖRENİNDE BİR ARAYA GELDİ
Kategori Resmi Törenler
Okunma 357 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Tarihi şan ve şerefle dolu büyük Türk Milletinin vatan sevgisinin, şahadetle imtihanı olarak 18 Mart’ta kutlanan Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü etkinlikleri ülke çapında olduğu gibi ilçemiz Arhavi’de de başladı.

İlk olarak Atatürk Anıtı’nda başlayan programda İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, şehit ve gazi aileleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Atatürk Anıtı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program protokol üyelerinin çelenklerini sunmasıyla sonlandırıldı. Çelenk sunma töreninin ardından program 20 Mart 2017 Pazartesi günü Saat:14.00’da Bayraktar Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: Kütüphaneler Haftası Kutlandı »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler