28.05.2018 Son güncelleme: 26.05.2018, 10:06

Arhavispor Kulübü’nde Mali Kongre Yapıldı

YÖNETİM VE DENETİM KURULU RAPORLARI ÜYELER TARAFINDAN İBRA EDİLDİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU RAPORLARI ÜYELER TARAFINDAN İBRA EDİLDİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 351 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavispor Kulübü’nde mali kongre yapıldı. Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından kongre divanının oluşturulması ile başladı. Kongreye katılan üye sayısı tespit edildikten sonra kongre gündemi okundu. Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen kongrede Arhavi Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Belediye Başkan Yardımcıları H. Tahsin Kurdoğlu ile Nail Köseoğlu ve yönetim kurulu üyeleri kongreye katılan isimler arasındaydı.

 

Kongrede Yönetim Kurulu faaliyet raporları okundu. Raporların okunmasının ardından kongre yönetim kurulu ve Denetim Kurulu raporları üyeler tarafından ibra edildi. Ardından son sözü alan Başkan Hekimoğlu, ilçemizde spora vermiş oldukları önemi dile getirdi ve ayrıca kulüp olarak önümüzdeki sezon daha iyi yerlerde olmayı hedeflediklerini belirtti. Raporların okunması ardından kongre yönetim kurulu ve Denetim Kurulu raporları üyeler tarafından ibra edildi. Kongrenin ilçeye hayırlı olması temennisinin ardından toplantı sonlandırıldı.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler