19.06.2018 Son güncelleme: 18.06.2018, 8:38

Başkan Hekimoğlu Fatih Sultan Mehmet İlk/Ortaokulu’nu Ziyaret Etti

 ZİYARETTE BAŞKAN HEKİMOĞLU, OKULUN EKSİKLERİ HAKKINDA GEREKLİ BİLGİLERİ ALDI ZİYARETTE BAŞKAN HEKİMOĞLU, OKULUN EKSİKLERİ HAKKINDA GEREKLİ BİLGİLERİ ALDI
Okunma 295 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Öğrencilere verdiği destekle tanınan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu okul ziyaretinde bulundu. Başkan Hekimoğlu, Başkan Yardımcıları H. Tahsin Kurdoğlu ve Nail Köseoğlu ile birlikte ilçenin eğitimde faaliyet gösteren önemli kurumu Fatih Sultan Mehmet İlk/Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Okul Müdürü Süleyman Hilmi Güney ve Okul Aile Birliği üyeleri gelen konuklarını kapıda karşıladılar. Ayrıca ziyaret sırasında okul öğrencileri de Başkan Hekimoğlu’na özel ilgi gösterdiler. Hekimoğlu ziyarette okulun eksikleri hakkında Müdür Güney’den gerekli bilgileri aldı. Okul gezildikten sonra Müdür Güney, gelen konuklarını makamında ağırladı. İlçede eğitime yönelik sosyal projelerin ve okullardaki eksikliklerin giderilmesine yönelik çalışmaların devam edeceğinden bahseden Başkan Hekimoğlu, okulların fiziki şartlarının daha iyi seviyelere çıkarılması adına çalışmaların devam edeceğini ve eğitimde öğrencilerin faydalanması için her türlü çabalarının süreceğini belirtti.

Son Düzenlenme Çarşamba, 08 Mart 2017 12:53
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.