18.06.2018 Son güncelleme: 16.06.2018, 12:30

Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Halk Oyunları Ekibi Okul Sporları Kapsamında Halk Oyunları Grup Yarışmasına Katılıyor

 ERZURUM’DA YAPILACAK YARIŞMA ÖNCESİ EKİP HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR ERZURUM’DA YAPILACAK YARIŞMA ÖNCESİ EKİP HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 303 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Halk Oyunları ekibi Erzurum’da yapılacak olan Halk Oyunları Grup Yarışması’na katılmak üzere hazırlıklarını sürdürüyor. Ekibimiz, yarışma öncesi İlçe Kapalı Spor Salonu’nda provalarına devam ediyor. 

Eğitmenliğini Ersin Altın’ın yaptığı Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Halk Oyunları ekibi yoğun çalışma ve antrenman sonucunda yarışmaya hazır olduklarını belirterek, haftasonu yapılacak yarışmadan başarılı bir sonuç elde edeceklerine inandığını söyledi. İlçe Kapalı Spor Salonunda ekibin hazırlıklarını takip eden Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, ise ekibin yarışmadan iyi bir sonuçla döneceğine inandığını belirtip, başarı temennisinde bulunarak ekibin sürekli takipçisi olacağını belirtti.

Son Düzenlenme Perşembe, 02 Mart 2017 19:30
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.