Başkan Kurdoğlu’nun Yeni Doğan Bebekli Ailelere Ziyaretleri Sürüyor

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yeni doğan bebekli aileler için başlattığı ziyaretler devam ediyor. Başkan Kurdoğlu, “Yeni Umutlara Merhaba” kolileri ve anı defterleriyle ailelere konuk oluyor.

Başkan Kurdoğlu yeni hediyelerle, yeni doğan bebekli ailelere ziyaretlerini sürdürürken, bu seferki ziyaretler Altın, Odabaş, Akyol ve Aydın ailelerine oldu. Gülşah – Rıza Altın çifti ve bebekleri Furkan, Zeynep-Hakan Odabaş çifti ve bebekleri Uzay, Özlem – Ceyhun Akyol çifti ve bebekleri Neva, Ebru – Alper Aydın çifti ve bebekleri Derem evlerinde ziyaret edilerek Başkan Kurdoğlu tarafından hediyeler takdim edildi.

Anı defteri uygulamasını genişleten Kurdoğlu, içerisinde bebek anı defterinin yanı sıra, bebek bezi, battaniye, giyim seti, ıslak mendil, bebek yağı, bebek şampuanı, pişik önleyici krem, pudra, biberon, emzik, ateş ölçer, tırnak makası gibi ürünlerin yer aldığı koliler ile birlikte yeni doğan bebekli aileleri ziyaret ederek çiftlere bebekleriyle birlikte sağlıklı uzun bir ömür temennisinde bulundu.

Çiftler, bu anlamlı çalışma ve ince düşünceleri için Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür ederek, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.