Sahil Dolgu Alanı Çocuk Oyun Parkı Çalışması Devam Ediyor

PDFYazdırE-posta

ÇOCUK OYUN PARKINDAKİ ÇİZGİ FİLM KARAKTERLERİ DİKKAT ÇEKİYOR

Arhavili iş adamımız Mehmet Nazif Günal’a ait MNG Holding tarafından başlatılan ve ilçenin en önemli projeleri arasında yerini alan Arhavi Sahil Dolgu Alanında ki çalışmalar devam ediyor. Alanda yapılan çalışmalardan biri olan ve çocuklara yönelik olarak projelendirilen Çocuk Oyun Parkı yapımında hızla ilerleme kaydediliyor. Parkın alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte oyun ve eğlence aletlerinin kurulumu hızla devam ediyor.

Daha önce yürütülen çalışmalarla çocuk oyun gruplarının konulacağı alanın altyapı çalışması tamamlanmış, kenar kısımlara kaldırım taşları döşenmiş ve toprak alanlarda çimlendirme çalışmaları yapılmış idi. Son günlerde hızla yürütülen çalışmalar ile tartan pist olarak tabir edilen yumuşak zemin kaplaması tamamlanmış ve oyun guruplarının yerleştirme çalışmalarına geçilmiş durumdadır.

Arhavi Sahil Dolgu alanında yapılan çocuk oyun parkı, içinde barındıracağı standart oyun guruplarının ötesinde, çizgi film karakterleri gibi sıradışı ve ilgi çekici pek çok eğlence aracını da içerisinde barındırarak, çocuklar için önemli bir merkez haline geleceği şimdiden ortaya çıkıyor.

Bunun yanı sıra ebeveynlerin çocukları eğlenirken rahatlıkla oturup onları bekleyebilecekleri kamelya ve oturma olanları da vatandaşların hizmetine sunulmuş oluyor.

 

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat edin.
Kişisel hakaret içeren yorumlar silinecektir.
Reklam amaçlı yorumlar silinecektir.


Güvenlik kodu
Yenile

Joomla
türkiye